2022-09-15 06:46:59 JPM redakcja1 K

Ubisoft ujawnia pierwszy trailer do „The Division: Heartland”

The Division: Heartland nie ma jeszcze ostatecznej daty premiery, ale Ubisoft twierdzi, że można się jej spodziewać między 2022 a 2023 rokiem na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4.

The Division: Heartland. Credit: Ubisoft.

Podczas prezentacji Ubisoft Forward live stream w ten weekend (10 września), Ubisoft ujawnił pierwszy zwiastun rozgrywki w „The Division: Heartland”.

Opisywany jako survivalowy multiplayer shooter „osadzony w małym miasteczku w Ameryce w ramach uniwersum Division”, The Division: Heartland nie ma jeszcze ostatecznej daty premiery, ale Ubisoft twierdzi, że można się jej spodziewać między 2022 a 2023 rokiem na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4.

Ubisoft wyjaśnia, że „The Division: Heartland” jest „samodzielną grą free-to-play” i wprowadza nowe postacie w wiejskiej scenerii, co jest sporym kontrastem w stosunku do ustawień głównych gier serii, czyli Nowego Jorku i Waszyngtonu. Deweloper potwierdził również, że za nową odsłoną stoi Red Storm, „zespół weteranów, który pracował nad franczyzą od pierwszej gry The Division”.

Gracze wcielą się w agentów Dywizji, walcząc u boku i przeciwko innym agentom, by „odkryć tajemnice” nowego wiejskiego środowiska i odpowiadając na wezwania o pomoc, „aby odkryć stale rozwijające się tajemnice wiejskiej społeczności w środku kryzysu”.

Ubisoft zaprosił graczy do zgłaszania swojego zainteresowania beta testami już teraz, choć data ich rozpoczęcia nie została jeszcze ogłoszona. Wszyscy zainteresowani mogą zapisać się na oficjalnej stronie The Division: Heartland. Ubisoft zapowiedział również nadejście zamkniętej bety dla „The Division: Resurgence” podczas prezentacji Ubisoft Forward. Gra mobilna free-to-play osadzona jest w Nowym Jorku, a The Division: Resurgence otwiera już rejestracje w zamkniętej becie, gdzie potencjalni gracze mogą zapisać się, aby uzyskać więcej informacji i zaangażować się w grę na oficjalnej stronie gry lub w Google Play.

W innych wiadomościach dotyczących gier, Nintendo Direct został ogłoszony na 13 września, ale nie będzie transmitowany na żywo w Wielkiej Brytanii z oznak szacunku dla królowej Elżbiety II. Zamiast tego, osoby przebywające w Wielkiej Brytanii mogą obejrzeć go na kanale YouTube Nintendo UK po godzinie 16:00 BST.

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.