2022-08-27 17:24:54 JPM redakcja1 K

Jennifer Lopez założyła na ślub trzy suknie i biżuterię wartą 2 miliony dolarów.

Jennifer Lopez na swój ślub z Benem Affleckiem założyła trzy suknie i biżuterię za 2 miliony dolarów.Para wcześniej zawiązała węzeł małżeński w Las Vegas przed wystawieniem skomplikowanej c...

Jennifer Lopez na swój ślub z Benem Affleckiem założyła trzy suknie i biżuterię za 2 miliony dolarów.

Para wcześniej zawiązała węzeł małżeński w Las Vegas przed wystawieniem skomplikowanej ceremonii w Georgii 20 sierpnia, a teraz ujawniono, że panna młoda przeszła przez trzy zmiany garderoby i nosiła biżuterię wartą miliony dolarów na swój wielki dzień.

Według People.com, Jennifer połączyła swoją suknię ślubną Ralph Lauren z parą kolczyków wartych 53 tys. dolarów, jak również z perłą i diamentowym pierścionkiem kwiatowym tej samej marki, który jest wart 39 tys. dolarów. Jej suknia była również elementem oświadczenia, ponieważ 1000 chusteczek zostało dołączonych do sukni, aby stworzyć falbaniastą spódnicę.

Na przyjęcie Jennifer przebrała się w drugą suknię Ralpha Laurena. Suknia była pokryta perłami i kryształami Swarovskiego i mówi się, że jej ręczne szycie zajęło około 700 godzin.

Uzupełniła suknię parą perłowo-diamentowych ćwieków Mikimoto o wartości 85 tys. dolarów

W trzeciej stylizacji Jennifer wybrała kolejną sukienkę Ralpha Laurena z syreną i odpinanym kapturem, do której dobrała 27-karatowe kolczyki z gruszką od Samera Halimeha, a plotkarska kolumna Page Six donosi, że warte są one około 2 milionów dolarów.

52-letnia gwiazda popu związała się z 50-letnim hollywoodzkim aktorem w tajnej ceremonii w Las Vegas w lipcu, a następnie szczęśliwa para cieszyła się drugą ceremonią w rezydencji męża Afflecka w Georgii, wartej 8,9 miliona dolarów.

Autorka hitu „Jenny From the Block” początkowo spotykała się z Benem na początku lat 2000 i zaręczyła się, zanim odwołała ślub.

Poszła do ślubu z piosenkarzem Marc Anthony i stała się mamą bliźniaków Maximillian i Emme (14 lat). Rozwiedli się w 2011 roku, podczas gdy Ben był żonaty z aktorką Jennifer Garner od 2005 do 2018 roku, a ich dzieci to Violet (16 lat), Seraphina (13 lat) i Samuel (10 lat).

Jennifer i Ben ponownie rozpalili swój romans w 2020 roku.

Dział: Kobieta Moda

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE