2022-08-26 15:33:46 JPM redakcja1 K

Oznaki, że twój partner nie chce już być w związku

Zdjęcie: UnsplashZwiązki mogą być zdradliwe. Po początkowej fazie motyli i fajerwerków, związek staje się długą podróżą akceptowania siebie nawzajem w najprawdziwszej formie i zrozumienia niedociągni...

Zdjęcie: Unsplash

Związki mogą być zdradliwe. Po początkowej fazie motyli i fajerwerków, związek staje się długą podróżą akceptowania siebie nawzajem w najprawdziwszej formie i zrozumienia niedociągnięć. Z czasem ludzie mają też tendencję do emocjonalnego oddalania się od siebie. Ale, bardziej niż kiedykolwiek, ludzie nie są bezpośredni swoich uczuć, gdy chcą zakończyć związek. Pokazują znaki i oddalają się od swojego partnera, zachowując się inaczej. Czytanie między wierszami często staje się trudne, gdy jesteśmy emocjonalnie przywiązani do kogoś. Nedra Glover Tawwab, terapeuta i ekspert ds. relacji odniosła się do tej kwestii w swoim najnowszym poście na Instagramie i napisała: „To, co niewypowiedziane, jest demonstrowane poprzez zachowanie”.

Nedra również zauważyła zmiany behawioralne, które ludzie demonstrują. Mogą one znaczyć że już nie są zainteresowani w rozwijaniu swojej relacji.

Reakcja: Komunikacja jest kluczem w każdym rodzaju relacji. Jednak, gdy ludzie przestają odpowiadać na telefony lub teksty lub są niechętni do komunikowania się w sposób, w jaki używali wcześniej, może oznaczać, że nie są już zainteresowani.

Zaproszenia: Bez względu na to, jak bardzo się staramy, jeśli nasi partnerzy zaczynają wielokrotnie odrzucać zaproszenia w jakiejkolwiek formie, może to oznaczać, że zmienili swoje nastawienie.

Sabotaż: Krzywdzenie nas lub celowe sabotowanie relacji jest oznaką chęci zakończenia związku.

Opieka: Kiedy zakochujemy się i jesteśmy w miłosnym stanie, to w dużej mierze zależy od tego, jak jesteśmy traktowani. Jeśli nasi partnerzy zaczynają traktować nas źle, może to oznaczać, że nadszedł czas, aby zakończyć ten związek.

Przyszłość: Jeśli partner zaczyna mówić o posiadaniu przyszłości, która nie obejmuje nas, może to oznaczać, że nie chcą już, abyśmy byli częścią ich życia.

Komunikacja pośrednia: Odciąganie się od siebie lub bycie nieświadomym lub niechętnym do komunikacji może obrazować ich niepokój w niesieniu towarzystwa.

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE