2022-08-28 18:19:03 JPM redakcja1 K

Jak wyczyścić podkładkę pod mysz

Podkładki pod mysz to świetny sposób, by zadbać o płynniejsze ruchy. Niektóre z nich są nawet wyposażone w dodatkową poduszkę. Czasami jednak ulegają one zabrudzeniu i trzeba je wyczyścić. Ten artykuł od W...

Podkładki pod mysz to świetny sposób, by zadbać o płynniejsze ruchy. Niektóre z nich są nawet wyposażone w dodatkową poduszkę. Czasami jednak ulegają one zabrudzeniu i trzeba je wyczyścić. Ten artykuł od WikiHow pokaże ci, jak to zrobić.

Kroki

1

Sprawdź, z czego wykonana jest podkładka pod mysz. Zazwyczaj jest to gąbczasta pianka, pokryta albo drobną tkaniną albo plastikiem.

2

Wyczyść ją zgodnie z rodzajem powierzchni.

  • Jeśli jest to tkanina, spróbuj ją delikatnie potrzeć wilgotną ściereczką lub szmatką z odrobiną szamponu. Szampon to łagodny środek czyszczący, który jest delikatny dla większości tkanin i skóry –  masz go już w domu,
  • Jeśli podkładka pod mysz jest pokryta plastikiem, użyj łagodnego środka czyszczącego w sprayu i szmatki lub gąbki. Równie dobrze sprawdzi się płyn do mycia naczyń lub szampon.

3

Spłucz cały środek czyszczący z podkładki pod mysz.

4

Delikatnie osusz zewnętrzną stronę podkładki pod mysz.

5

Pozostaw podkładkę pod mysz do całkowitego wyschnięcia. Przed odłożeniem na biurko pozwól jej wyschnąć na całej powierzchni pianki.

Autor:
WikiHow | Tłumaczenie: Maciej Sołtysik

Żródło:
https://www.wikihow.com/Clean-a-Mousepad

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE