2022-08-28 14:45:32 JPM redakcja1 K

Śmieciowa wiarygodność Morawieckiego: Niech Niemcy sami zbierają szparagi

Masowe wyjazdy za chlebem, na szparagi do Niemiec muszą się skończyć. Niech sobie sami zbierają szparagi albo niech do nas przyjeżdżają je zbierać - powiedział premier Mateusz Morawiecki. - Dzisia...

Masowe wyjazdy za chlebem, na szparagi do Niemiec muszą się skończyć. Niech sobie sami zbierają szparagi albo niech do nas przyjeżdżają je zbierać - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

 

- Dzisiaj bezrobocie jest najniższe w historii III RP i zrobimy wszystko, żeby takie było. Bo wiemy doskonale, że te upiory III RP, czyli masowe bezrobocie i masowe wyjazdy za chlebem, na szparagi do Niemiec, na zmywak do Wielkiej Brytanii, muszą się skończyć. Niech sobie sami zbierają szparagi albo niech do nas przyjeżdżają zbierać szparagi. Zapraszamy - powiedział Morawiecki.

 

Morawiecki nawoływał też do poparcia PiS. - W tym trudnym czasie wybierzcie tych, którzy szukają rozwiązań. Postawcie na tych, którzy są wiarygodni i działają. Postawcie na stabilność bezpieczeństwo. Dzisiaj jest czas niepewności. PiS wprowadza element stabilności, bezpieczeństwa, przewidywalności. To jest obietnica naszej polityki oparta o naszą wiarygodność. To jest także nasze credo. Aby tak się stało, damy z siebie wszystkie siły i całe serce - zapewniał premier.

Śmieciowa wiarygodność Morawieckiego

- Inflacja konsumencka w Polsce w czerwcu 2022 r. wyniosła 15,5 proc. w ujęciu rocznym według danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). To najwyższy wzrost cen od 1997 roku.

- Cena węgla najwyższa w historii - 3000 tys. za 1 tonę

- Cena litra benzyny około 7,50

- Cena energii biją rekordy i będą wyższe

- Ucieczka kapitału, a inwestycje najniższe od 30 lat,

- Zadłużenie Polski najwyższe w historii.

- Kraj rozbrojony. Oddaliśmy Ukrainie za darmo niemal wszystkie czołgi. Ostatnia partia PT- 91 Twardy, wkrótce trafi na Ukrainę.

To efekt 7 lat rządów skrajnych populistów z ramienia PIS

Dział: Komentatorzy

Autor:
zzz

Żródło:
plportal.pl

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE