2022-08-28 14:41:46 JPM redakcja1 K

Arogancja władzy. Niedzielski uciekł tylnymi drzwiami

W poniedziałek do Tarnowskich Gór przyjechał minister Adam Niedzielski. Padło kilka niewygodnych pytań. Minister zdrowia Adam Niedzielski przedstawił w poniedziałek, 18 lipca, program reformy podstaw...

W poniedziałek do Tarnowskich Gór przyjechał minister Adam Niedzielski. Padło kilka niewygodnych pytań.

 

Minister zdrowia Adam Niedzielski przedstawił w poniedziałek, 18 lipca, program reformy podstawowej opieki zdrowotnej w Tarnowskich Górach przed POZ BI-MED. - Uważnie monitorujemy stan obłożenia łóżek, jeśli będziemy widzieli niepokojące sygnały to oczywiście zaczniemy wdrażać nowe mechanizmy - mówił podczas konferencji prasowej.

Spięcie na konferencji Niedzielskiego

– Mamy wzrost liczby nadmiarowych zgonów, nawet za czasów II wojny tyle nie było. Mamy eksperymenty na dzieciach – powiedziała, nie precyzując, co dokładnie ma na myśli. – Jak pan się z tym czuje? – zwróciła się bezpośrednio do Adama Niedzielskiego.

Dziennikarce odpowiedział Wojciech Andrusiewicz. – Co do zgonów odsyłam na stronę internetową MZ. Jeżeli chodzi o pytanie, to szanowna pani redaktor, do tej pory myślałem, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Muszę zmienić zdanie – stwierdził rzecznik resortu, po czym zakończył spotkanie Adama Niedzielskiego z mediami.

Przypomnijmy:

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków. Liczba zgonów to niemal tyle, ile Niemcy wymordowali w Powstaniu Warszawskim.

Przypomnijmy słowa z marca 2021 roku Adama Niedzielskiego:

"Planowe zabiegi i świadczenia medyczne powinny zostać wstrzymane". Taki apel do placówek opieki zdrowotnej wystosował na polecenie ministra zdrowia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wskutek tej zbrodniczej decyzji zaniechano leczenia chorób innych niż zakażonych na Covid-19. W rezultacie zmarło około 180  tysięcy Polaków na rzekome choroby współistniejące.

Dział: Komentatorzy

Autor:
zzz

Żródło:
plportal.pl

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE