2022-08-26 10:22:50 JPM redakcja1 K

Fury kontra Joshua jest mało prawdopodobne, mówi promotor Warren

Zdjęcie: Anthony Joshua stracił tytuły WBA, WBO, IBF i IBO na stadionie Tottenham Hotspur.Oszałamiająca porażka Anthony'ego Joshui z Oleksandrem Usykiem z Ukrainy oznacza, że ​​jest mało prawdo...

Zdjęcie: Anthony Joshua stracił tytuły WBA, WBO, IBF i IBO na stadionie Tottenham Hotspur.

Oszałamiająca porażka Anthony'ego Joshui z Oleksandrem Usykiem z Ukrainy oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby doszło do walki o zjednoczenie świata wagi ciężkiej między Brytyjczykami, Joshuą i Tysonem Fury, powiedział promotor Frank Warren.

 

Joshua nie był w stanie przeciwstawić się lepszym umiejętnościom bokserskim Usyka, gdy poniósł drugą zawodową porażkę, przegrywając w weekend tytuły WBA, WBO, IBF oraz IBO na stadionie Tottenham Hotspur. „Nie wierzę, że to się dzieje” – powiedział BBC promotor Fury’ego, właściciel tytułu WBC, Warren. „Była walka o zjednoczenie, taka wielka walka. To bolesne”.

Rewanż z Usykiem dałby Joshui szansę na odzyskanie pasów, ale Warren powiedział, że „wrażliwy” Londyńczyk nie byłby w stanie sprostać Fury’emu, nawet gdyby walczyli.

„Usyk jest dobrym zawodnikiem, świetnie boksował. Ale Joshua jest tak wrażliwy. Był taki od wieków” – dodał. „Mogą rozmawiać ile chcą o rewanżach… Nawet gdyby miał pokonać Usyka, co Tyson Fury zrobi z Joshuą?”

Fury zmierzy się z Deontayem Wilderem w Las Vegas w przyszłym miesiącu po podpisaniu kontraktu na walkę z Amerykaninem po raz trzeci.

Dział: Boks

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE