2022-08-26 11:55:59 JPM redakcja1 K

Oborniccy karatecy na medal w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF

W dniach od 29 lutego do 1 marca w hali widowiskowo-sportowej w Bydgoszczy odbyła się 19. edycja Międzynarodowego Turnieju Karate WKF Central Europe Open, w której udział wzięło ponad 1100 karateków z pięciu pa...

W dniach od 29 lutego do 1 marca w hali widowiskowo-sportowej w Bydgoszczy odbyła się 19. edycja Międzynarodowego Turnieju Karate WKF Central Europe Open, w której udział wzięło ponad 1100 karateków z pięciu państw. Wśród nich nie zabrakło zawodników z Obornickiego Klubu Karate.

Ostatecznie po zaciętej, pełnej emocji rywalizacji, naszym zawodnikom udało się zdobyć aż 5 medali. I tak pierwsze miejsce w kata indywidualnym masters zdobył Paweł Baran, drugie miejsce kata indywidualne masters zdobył Łukasz Pietrzak, trzecie miejsca zdobyli, kolejno w kategoriach kata indywidualne kat. 7 lat i młodsi - Zuzanna Paulus, konkurencji kata drużynowego dziewcząt w kat 10-11 lat Alicja Paulus, Helena Grafka i Nikola Mamaet oraz w kumite indywidualne masters Łukasz Pietrzak.

Autor:
Szymon Filipowski

Żródło:
oborniki.naszemiasto.pl

Dział: Karate

Kontakt
redakcja@pressglobal.pl
kontakt@pressglobal.pl
Developed by Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych” and Marcin Larek ⓒ 2022 Pressglobal.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.