2022-09-06 18:14:04 JPM redakcja1 K

Odważne zapowiedzi Młynów Stoisław Koszalin

Poznaliśmy cele Młynów Stoisław Koszalin na sezon 2022/2023 w PGNiG Superlidze Kobiet. Konkurencja jest duża, ale zespół Jarosław Knopika wyzwań się nie boi. W miniony weekend w miejscowym Centrum...

Poznaliśmy cele Młynów Stoisław Koszalin na sezon 2022/2023 w PGNiG Superlidze Kobiet. Konkurencja jest duża, ale zespół Jarosław Knopika wyzwań się nie boi.

 

W miniony weekend w miejscowym Centrum Handlowym Forum odbyła się oficjalna prezentacja Młynów Stoisław Koszalin. To doskonała okazja nie tylko do integracji kibiców z zespołem, ale też świetna promocja drużyny, bo w tym miejscu każdego dnia przewijają się tysiące mieszkańców z całego regionu.

Podczas wydarzenia przedstawione zostały wszystkie zawodniczki, które reprezentować będą klub z Pomorza Zachodniego w zbliżającym się sezonie 2022/2023 w PGNiG Superlidze Kobiet. Przypomnijmy, że do drużyny dołączyły Barbara Choromańska, Magdalena Reichel, Aleksandra Nowicka, Kristyna Kubisova oraz Patrycja Jura.

Na scenie pojawiła się także Adrianna Nowicka, która powróci do gry prawdopodobnie w nowym roku, ponieważ obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim po niedawnych narodzinach dziecka.

- Pomimo dość dużych zmian w składzie, jesteśmy wszystkie przygotowane doskonale do nowego sezonu. Siedem tygodni wspólnej pracy scaliło nas, nowe zawodniczki świetnie wkomponowały się do drużyny, nie możemy doczekać się pierwszej ligowej rywalizacji - powiedziała kapitan drużyny, Hanna Rycharska.

- Chcielibyśmy walczyć o miejsca w pierwszej piątce ligowej tabeli. Zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny na trybunach. Liczymy na Wasze wsparcie - dodał odważnie prezes koszalińskiego klubu, Roman Granosik.

Głos zabrał także nowy trener Młynów Stoisław Koszalin, Jarosław Knopik. - Mam świadomość, że oczekiwania są duże. Koszalin zdobywał już w medale, są tu duże tradycje piłki ręcznej. Chcemy sprostać oczekiwaniom kibiców oraz władz klubu - zapowiedział szkoleniowiec.

Koszalinianki sezon 2022/2023 rozpoczną od domowego starcia z Galiczanką Lwów. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (10 września) o godzinie 17:00.

Autor:
Małgorzata Boluk

Żródło:
WP SportoweFakty, zdjecie: Materiały prasowe / PGNiG Superliga Kobiet / Młyny Stoisław Koszalin

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE