2022-08-26 11:04:16 JPM redakcja1 K

"Pudzian" w 16 sekund zbombardował "Bombardiera"

16 sekund! Tyle trwała walka Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmanem Dią, czyli "Bombardierem", na gali KSW65 w Łodzi! Tylko tyle potrzebował Polak, aby znokautować swojego rywala!Pudzian zdemol...

16 sekund! Tyle trwała walka Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmanem Dią, czyli "Bombardierem", na gali KSW65 w Łodzi! Tylko tyle potrzebował Polak, aby znokautować swojego rywala!

Pudzian zdemolował Bombardiera w 16 sekund!

Cała walka ostatecznie trwała tylko 16 sekund! Po takim czasie "Pudzian" znokautował swojego przeciwnika. Już po pierwszym ciosie Polaka "Bombardier" padł na matę i walka została przerwana. Dla 44-letniego Mariusza Pudzianowskiego było to czwarte zwycięstwo z rzędu i 16. w całej karierze. Polak ma na koncie także siedem porażek i jeden remis.

Teraz rewanż w senegalskich zapasach?

Obaj zawodnicy mogą się zmierzyć raz jeszcze, tym razem w dyscyplinie senegalskiego olbrzyma.

- Skoro ja przyjechałem teraz do Polski walczyć w MMA, zapraszam go w 2022 roku do Senegalu, żeby zobaczył nasze zapasy. Kto wie, może mógłby nawet zawalczyć? - powiedział Dia w rozmowie z "Polsatem Sport". Mariusz Pudzianowski odpowiedział wówczas w komentarzu: "Przyjmę chętnie!!! Lubię nowe wyzwania". 

 

 

 

Dział: Sporty Walki

Autor:
Redakcja

Żródło:
interia

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE