2023-03-18 17:59:28 JPM redakcja1 K

Wilfried Zaha otrzymuje ofertę kontraktu od Al Ittihad

Wilfried Zaha otrzymał kontakt od lidera Saudi Pro League, Al Ittihada, w związku z tym, że jego kontrakt z Crystal Palace był bliski wygaśnięcia (90min).

Wilfried Zaha otrzymuje ofertę kontraktu od Al IttihadLatem wygasa kontrakt Zahy z Crystal Palace / Visionhaus/Getty Images

Umowa Ivorianina w Selhurst Park obowiązuje do końca sezonu, a warunki nowego nie są znane, ponieważ chciałby otwarcie ocenić wszystkie możliwe opcje.

Źródła poinformowały 90min, że Palace będzie otwarty dla Zahy, ich najlepiej zarabiającego zawodnika, który podpisze nowy kontrakt w południowym Londynie, ale nadal chce grać w Lidze Mistrzów przed końcem swojej kariery po tym, jak jego krótki pobyt w Manchesterze United nie przyniósł mu występu w żadnym europejskim meczu. 

90min wcześniej informowało, że Marsylia obserwuje Zahę i jest obecnie na dobrej drodze do zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Jednak teraz dołączył do nich w wyścigu saudyjski Al Ittihad, który obecnie walczy z Al Nassrem i Cristiano Ronaldo o tytuł Pro League.

Al Ittihad – zarządzany przez byłego szefa Tottenhamu i Wilków, Nuno Espirito Santo – ostatnio dał Al Nassrowi pierwsze miejsce w tabeli, wygrywając 1: 0, w którym Ronaldo został nękany skandowaniem „Messi”.

Zaha wciąż czeka na swoje opcje pomimo oferty Al Ittihad. Chciałby mieć możliwość pozostania w Anglii, ale zainteresowanie ze strony „wielkiej szóstki” Premier League nieco ostygło w ostatnich miesiącach.

30-latek dopiero niedawno wrócił do Palace po kontuzji i będzie musiał być w jak najlepszej formie. The Eagles nie wygrali meczu w 2023 roku, przez co na trenerze Patricku Vieirze rośnie presja.

Autor:
Sean Walsh, Graeme Bailey | Tłumaczenie: Martyna Sobczak

Żródło:
https://www.90min.com/posts/wilfried-zaha-receives-contract-offer-from-al-ittihad

Kontakt
redakcja@pressglobal.pl
kontakt@pressglobal.pl
Developed by Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych” and Marcin Larek ⓒ 2022 Pressglobal.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.