2023-11-29 14:22:51 JPM redakcja1 K

Cristiano Ronaldo zachwycił swoją grą na boisku, strzelając imponującego loba z daleka

Kolejny spektakularny gol trafia do kolekcji pamiętnych trafień Cristiano Ronaldo po tym, jak znany piłkarz strzelił oszałamiającego 36-metrowego loba w Saudi Pro League.

Ronaldo strzelił dwa gole w ciągu trzech minut, zapewniając tym samym drużynie Al Nassr zwycięstwo 3:0 z Al Okhdood w piątkowym meczu.

Pierwszy imponujący strzał z bliskiej odległości pod kątem oddał w 77 minucie, a następnie popisał się uderzeniem, które zaowocowało pochwałami na mediach społecznościowych. Wykonał idealne pierwsze dotknięcie klatką piersiową, ustawiając tym samym piłkę do loba, a następnie trafiając wprost do bramki. Piłkarz pokonał bramkarza Paulo Vitora, który stracił w tym czasie piłkę, wychodząc z własnego pola.

Drużyna Al Nassr tak napisała na X (dawniej Twitter) o trafionej bramce: „Jeden. Na. Wieki”. Był to piętnasty gol Ronaldo na przestrzeni trzynastu wystąpień w tym sezonie. Zwycięstwo dało jego drużynie drugie miejsce w lidze. 38-letni piłkarz podpisał 2,5-letni kontrakt, który według mediów opiewał na ponad 200 milionów euro (ok. 220 milionów dolarów), z drużyną Al Nassr i w styczniu pierwszy raz zagrał w ich barwach.

Dział: Nożna