2022-11-29 15:21:09 JPM redakcja1 K

Chińska firma "Lutta-Pak" rozważa możliwość stworzenia produkcji opakowań na Białorusi

Chińska firma "Lutta-Pak" rozważa możliwość stworzenia produkcji zaawansowanych technologicznie opakowań na Białorusi, BELTA dowiedziała się od służby prasowej Ministerstwa Gospodarki.

Alesya Abramenko

Chińska firma "Lutta-Pak" rozważa możliwość stworzenia produkcji zaawansowanych technologicznie opakowań na Białorusi, BELTA dowiedziała się od służby prasowej Ministerstwa Gospodarki.

Wiceminister gospodarki Alesya Abramenko spotkała się z dyrektorem generalnym Lutta-Pak – Che Golinem. W wydarzeniu wzięli również udział przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Rolnictwa i Żywności, administracji Parku „Wielki Kamień”, Spółki Rozwoju Parku Przemysłowego, Spółki Zarządzającej Białoruskim Holdingiem Tapetowym oraz koncernu "Bellesbumprom".

"Strony omówiły możliwość stworzenia na Białorusi produkcji zaawansowanych technologicznie opakowań, proponowane warunki biznesowe i inwestycyjne tego kraju, najbardziej odpowiednie lokalizacje dla lokalizacji przyszłej produkcji, plany dalszej współpracy, w tym z białoruskimi producentami produktów mlecznych i soków, etapy realizacji projektu" - poinformowali w służbie prasowej Ministerstwa Gospodarki.

Podpisano dwustronne dokumenty o współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Żywności oraz Otwartą Spółką Akcyjną „Spółka Zarządzająca Białoruskim Holdingiem Tapetowym”.

Firma "Lutta-Pak" znajduje się w Qingdao w Chinach. Koncentruje się na globalnej produkcji i sprzedaży papierowych materiałów opakowaniowych do płynnych produktów spożywczych, jest wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań handlowych w zakresie produkcji i instalacji kompletnych linii i urządzeń do napełniania soków owocowych i mleka. 

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE