2023-03-16 13:54:46 JPM redakcja1 K

Kelly Clarkson wyjawia prawdę o swoim rozwodzie

Kelly Clarkson mówi, że nie chce więcej ślubów, ale jest otwarta w kwestii znajdywania miłości. Będzie również wspierać swoje dzieci podczas gdy one przystosowują się do jej rozwodu.

Kelly Clarkson z mężem. Źródło Vanity Fair

Piosenkarka niedawno opowiadała o swoim rozstaniu z Brandonem Blackstockiem, ojcem dwójki jej dzieci, i tym jak to wpłynęło na jej rodzinę. „Codziennie wieczorem pytam moje dzieci gdy się przytulamy ‘ Jesteście szczęśliwe? A jeśli nie, co sprawiłoby wam radość?’” powiedziała Clarkson podczas jej występu w podcaście The Angie Martinez IRL Podcast „ Czasami mówią, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch lat i to sprawia mi przykrość, ale chcę, żeby byli ze mną szczerzy więc nigdy nie mówię im ‘ o nie, nie mów mi tego’, ale często mówią „ Wiesz, jestem bardzo smutna, chciałabym, żeby mamusia i tatuś byli w tym samym domu.” Dodała, że „ Wychowuję właśnie takiego człowieka. Chcę żebyś była ze mną szczera.”

Clarkson powiedziała, że dorastanie w rozwiedzionej rodzinie pomogło jej zrozumieć to jak jej dzieci się teraz czują. „Siedzę tam i mówię, że ‘Rozumiem gdyż sama wychowałam się w rodzinie rozwodników i rozumiem, że to nie jest przyjemne.’ Ale uda nam się to przetrwać i jesteście kochani przez nas oboje. Myślę, że rozmawianie z nimi i nie traktowanie ich jak dorosłych, którymi nie są, ale też nie jak dzieci. To nie są nieważne uczucia. To są bardzo ważne uczucia i wielkie emocje, które odczuwają.”

Clarkson i Blackstock rozstali się w Czerwcu 2020 roku, z piosenkarką powołującą się na różnice, które były nie do pogodzenia. Powiedziała, że nie planuje ponownie wychodzić za mąż, ale chce znów odnaleźć miłość. „Nie planuję kolejnego ślubu” powiedziała „ W moim życiu przeszłam już przez kilka rozwodów w mojej rodzinie jako dziecko. Chciałabym znowu się zakochać. Chciałabym znaleźć kogoś, zakochać się i zrobić tą rzecz, ale mam dzieci dlatego właśnie powiedziałam to co powiedziałam.”

Autor:
Marianne Garvey; | Tłumacz: Patrycja Jan

Żródło:
https://edition.cnn.com/2023/03/15/entertainment/kelly-clarkson-divorce-kids-children , https://media.vanityfair.com/photos/5fd3ad5d454fb216f35dc1c3/master/w_2560%2Cc_limit/1199106200

INNE WIADOMOŚĆI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Kontakt
redakcja@pressglobal.pl
kontakt@pressglobal.pl
Developed by Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych” and Marcin Larek ⓒ 2022 Pressglobal.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.