2022-10-23 11:28:18 JPM redakcja1 K

Crossover Martwego Zła w Fortnite zawiera zabawne odniesienie do Spider-Mana

Nawiązania do twórczości Sama Ramiego - Fortnite jest podatny na najbardziej absurdalne crossovery.

 

Postacie Marvela i DC są w tym momencie dość typowe dla scen z gier wideo, ale robi się niesamowicie, gdy zaczynasz dorzucać postacie z Street Fighter, Dragon Ball, Gwiezdnych Wojen i Naruto. To znakomicie. Oglądanie Goku ścigającego Doktora Strange'a z mieczem świetlnym nigdy się nie starzeje. Halloween zbliża się do nas, otwiera drzwi do naprawdę zabawnych crossoverów, a w tym roku pojawia się Ash Williams z kultowego horroru Sama Raimiego Martwe Zło. Postać, grana przez Bruce'a Campbella w filmach, dostaje własną skórę. A @FireWalkWithJoe na Twitterze odkrył, że dodatkowo zostaje dodane naprawdę zabawne nawiązanie, jeśli natkniesz się na Spider-Gwen lub Spider-Mana w skórze Asha. (Dzięki, ComicBook!)

Jeśli ty, ubrany w jeden z kostiumów pająka, podejdziesz do Asha, powie „Przypominasz mi tego zapaśnika, którego znałem…”, jest to ukłon w stronę początków imiennika Spider-Mana w Spider-Manie Sama Raimiego z 2002 roku. film. W filmie Bruce Campbell gra spikera wrestlingu, który nadaje Maguire’owi kultowe imię. To bezczelne mrugnięcie, które naszym zdaniem jest naprawdę zabawne. Pokazuje to, że Epic Games naprawdę zwraca uwagę na szczegóły i oddaje zabawę, jaką te crossoverowe postacie wnoszą do niezwykle popularnego battle royale. Martwe Zło samo w sobie jest niesamowitym dodatkiem, ale ten drobny akcent czyni go jeszcze bardziej niesamowitym. Tegoroczne Halloweenowe wydarzenie w Fortnite pozwala przemienić się w wilkołaka, wziąć udział w nowym, ograniczonym czasowo trybie o nazwie Zero Build Horde Rush oraz dodaje zupełnie nowe zadania związane z punktami umiejętności. Wydarzenie potrwa do 1 listopada, więc nie zapomnij wyruszyć na pole bitwy przy pełni księżyca.

Autor:
Alana Hagues | Tłumaczenie: Natalia Nowaczyńska

Żródło:
https://www.nintendolife.com/news/2022/10/random-fortnites-evil-dead-crossover-includes-a-hilarious-spider-man-reference

INNE WIADOMOŚĆI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE


Kontakt
redakcja@pressglobal.pl
kontakt@pressglobal.pl
Developed by Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych” and Marcin Larek ⓒ 2022 Pressglobal.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.