2022-09-22 14:18:11 JPM redakcja1 K

Jak rozpocząć Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarok

Rozszerzenie Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarok wkrótce zostanie wydane, a oto, jak możesz zdobyć dostęp do tej zawartości w grze.

Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarok przybył z nową opowieścią i mnóstwem zawartości do pobrania. Możesz kupić rozszerzenie ze sklepów za 39.9 dolarów jeśli chcesz rozpocząć swoją podróż od zapierających dech mitycznych światów z nordyckiej mitologii.

W dodatku istnieją różne sposoby, aby uzyskac dostęp do AC Valhalla Dawn of Ragnarok DLC w zależności od Twoich preferencji i rozwoju postaci. Oto jak rozpocząć opowieść Dawn of Ragnarok w Assassin’s Creed Valhalla.

Jak zdobyć dostęp do AC Valhalla Dawn of Ragnarok DLC?

Po pierwsze musisz osiągnąć poziom 340 w grze, a następnie udać się do sekcji Kruczej przystani w Dzienniku zadań, aby rozpocząć misję „Restless Dreams”, która stanie się dostępna po wydaniu DLC. Następnie porozmawiaj z Valką i ukończ dla niej zadanie „Wise Friends”.

Będziesz musiał wówczas kontynuować zadanie „Restless Dreams”, podczas którego zostaniesz poproszony o umieszczenie jemioły, aby rozpocząć rozszerzenie.

Jeśli nie chcesz przechodzić przez proces zdobywania poziomów lub wykonywania wymaganych zadań, możesz wybrać inną metodę zdobycia dostępu do nowego DLC.

Musisz udać się do Głównego Menu gry i nacisnąć przycisk „Nowa Gra”. Wtedy wybierz „Dawn of Ragnarok”, aby rozpocząć rozszerzenie.

Jednak spowoduje to, że zostanie stworzony dla Ciebie osobny profil i nie przeniesiesz postępu z kampanii głównej. W dodatku otrzymasz wzmocnioną postać ale nie będziesz w stanie jej użyć w trakcie kampanii głównej.

Autor:
Rabia Sayal | Tłumaczenie: Adam Frydrychowicz

Żródło:
https://www.ginx.tv/en/assassin-s-creed-valhalla/start-ac-valhalla-dawn-of-ragnarok

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE