2022-10-18 14:06:51 JPM redakcja1 K

Konami ujawni najnowsze informacje o serii Silent Hill

Prosto z pyska konia Od przedwczesnego zakończenia serii Silent Hill i P.T., widzieliśmy ciągły strumień rzekomych przecieków i plotek o tym, jaka będzie następna gra Silent Hill. Wiele osób twierdzi, że ma poufne informacje, ale w tę środę usłyszymy je bezpośrednio od osób, które faktycznie prowadzą program. Konami poinformowało w niedzielę, że transmisja Silent Hill zostanie wyemitowana 19 października i będzie zawierała „najnowsze aktualizacje dotyczące serii”.

 

Nikt nie zgaduje, co zobaczymy w serialu, ale postawiłbym pieniądze na Konami, odciągając zasłonę na niedawno odkrytej liście produktów Silent Hill: The Short Message. Czy The Short Message może być nową grą lub przeróbką jednej z poprzednich gier z serii? Czy to ta porzucona gra, z której wszyscy przestaliśmy się śmiać? Użyłem kluczowej grafiki Silent Hill: Shattered Memories na banerze, ponieważ Sam Barlow wspomniał o kontynuacji tego arcydzieła w przeszłości. Masahiro Ito zdaje się być tego świadom. Myślę, że dopóki Konami nie ujawni nowej maszyny pachinko, warto się do niej dostroić.

Seria Silent Hill znajdowała się w czyśćcu przez około dekadę po wydaniu Downpour i Book of Memories w 2012 roku. Hideo Kojima próbował przejąć panowanie nad serią w 2014 roku, ale po nagłośnionej sprawie z Konami, porzucił firmę i projekt, by założyć własne studio. Było wiele plotek, że Kojima stworzył grę Silent Hill w Kojima Productions, ale na tym froncie nie było nic konkretnego. Cokolwiek to jest, fani nie będą musieli długo czekać. Transmisja Silent Hill ma się odbyć 19 października o godzinie 14:00 czasu pacyficznego.

Autor:
CJ Andriessen | Tłumaczenie: Natalia Nowaczyńska

Żródło:
https://www.destructoid.com/silent-hill-transmission-october-19-2022/

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE