2022-09-28 19:19:23 JPM redakcja1 K

Nowi gracze Overwatch 2 mogą odblokować postacie poprzez zagranie 100 walk

Blizzard mówi, że nowicjusze w Overwatch 2 będą musieli rozegrać około 100 walk, aby odblokować każdego klasycznego bohatera.

Gracze Overwatch 2, którzy są nowicjuszami – czyli ci, którzy nigdy nie grali w oryginalny Overwatch – będą musieli spędzić dużo czasu grając w sequel, aby odblokować wszystkich 32 bohaterów.

 

Blizzard Entertainment powiedział we wtorek, że w ramach „pierwszego doświadczenia użytkownika Overwatch 2” nowi gracze odblokują tryby gry i wszystkich oryginalnych bohaterów Overwatch „w ciągu około 100 meczów”. Blizzard przytoczył „spójne opinie od nowych graczy, którzy czują się przytłoczeni licznymi trybami gry i bohaterami” w poście na blogu, wyjaśniając, w jaki sposób twórca gry planuje dostosować się do napływu nowicjuszy dzięki przejściu Overwatch do free-to-play. 

Blizzard powiedział, że doświadczeni starsi użytkownicy Overwatch 2 szybko odblokują wszystkie tryby gry i czat w grze, ale nowi gracze będą musieli wygrać 50 meczów w trybie szybkiej gry, aby uzyskać dostęp do gier konkurencyjnych i ukończyć około 100 meczów, aby odblokować prawie wszystkie postacie z gry. Blizzard powiedział, że większość tych ograniczeń dla nowych graczy zostaje zniesiona podczas gry w grupie, „aby nowi gracze mogli w każdej chwili połączyć siły ze znajomymi i by mogli grać w prawie wszystkie tryby gry”, z wyjątkiem trybu rywalizacji. Gracze przechodzący z oryginalnego Overwatch do Overwatch 2 będą mieli dostęp do 34 z 35 bohaterów gry w dniu premiery. (Kiriko jest dodatkowo ograniczony przez przepustkę bojową Overwatch 2.)

Obecni gracze mogą również spodziewać się pewnych zmian w Overwatch 2, ponieważ takie elementy jak ramki portretów graczy, poziomy graczy i poziomy umiejętności rywalizacji nie będą obecne w grze. Usprawniane są również rekomendacje Overwatch.

Wszyscy gracze Overwatch 2 będą musieli również zmierzyć się z nowym wymogiem: od 4 października, w dniu premiery Overwatch 2, gracze będą musieli mieć numer telefonu dołączony do konta Battle.net, aby móc grać. Ta funkcja nazywa się SMS Protect i jest opisana jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa mająca na celu zapobieganie oszustwom i innym złym zachowaniom graczy. Blizzard twierdzi, że numer telefonu dołączony do konta Battle.net „nie może być używany na wielu kontach jednocześnie, a gracze nie mogą używać tego samego numeru telefonu do tworzenia wielu kont” oraz że „niektóre typy numerów, w tym pre-paid i VOIP, nie mogą być użyte do SMS Protect.”

Activision Blizzard planuje wdrożyć ten sam system SMS Protect w Call of Duty: Modern Warfare 2, którego premiera również odbędzie się w październiku.
 

Autor:
Michael McWhertor | Tłumaczenie: Natalia Nowaczyńska

Żródło:
https://www.polygon.com/23375210/overwatch-2-unlock-heroes-new-players

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE