2022-09-28 06:42:46 JPM redakcja1 K

Nowy zwiastun gry God of War ukazuje poszukiwania Tyra oraz początek końca

Akcja i walka na całego.

Zdjęcie: SIE Santa Monica Studio/PlayStation Studios

God of War Ragnarok otrzymał kolejny zwiastun, i może nie ostatni, przed długo oczekiwaną premierą kontynuacji gry. Zwiastun, zawierający zarówno animowane sceny i gameplay, przedstawia nieco informacji na temat historii Kratosa i Atreusa.

Kratos po raz kolejny wyrusza po zemstę; Atreus trzyma przed nim sekrety, a wszyscy wydają się mieć moralne rozterki związane z życiem Kratosa. Występuje również Freya, Thor, kilka Walkirii oraz imponujący strzał Atreusa z łuku w stronę zaćmienia, który najwyraźniej jest początkiem końca czasów.

9 listopada odbędzie się również premiera specjalnej edycji kontrolera DualSense. Niebiesko-biały kontroler zawiera wzór wilka i niedźwiedzia na gładziku DualSense.

Sony i Santa Monica ujawniły wcześniej kilka edycji gry God of War Ragnarok, której ranga rozpoczyna się od edycji standardowej (kosztuje ona 59.99 dolarów na PS4, 69.99 dolarów na PS5) i „wersja startowa”, która zawiera zimową zbroję oraz kosmetyki do tuniki dla Kratosa i Atreusa, odpowiednio do oszczędnej Edycji Jötnar. Natomiast wersja cyfrowa zawiera grę, zestaw przypinek, zestaw kości Broka, 16-calową replikę Mjölnira i więcej.

Mówi się, iż God of War Ragnarok ma być finałem nordyckiej sagi, która rozpoczęła się w 2018 roku w grze God of War. Przed tą grą Kratos pokonał grecki panteon bogów korzystając z zemsty i wielkiego gniewu w trakcie 6 gier wydanych na PlayStation 2, PlayStation 3 oraz PlayStation Portable.

Autor:
Owen S. Good | Tłumaczenie: Adam Frydrychowicz

Żródło:
https://www.polygon.com/23351403/god-of-war-ragnarok-state-of-play-september-2022-trailer

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE