2022-09-22 14:24:03 JPM redakcja1 K

Premiera God of War Ragnarok jest nadal przewidywana na ten rok

Dyrektor ds. animacji z Santa Monica Studio uspokaja fanów, że premiera God of War Ragnarok jest nadal zapowiedziana na ten rok.

God of War Ragnarok jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2022 roku. Została ona wstępnie zapowiedziana na zakończenie wydarzenia PlayStation Showcase we wrześniu 2020 roku, a deweloper z Santa Monica Studio ujawnił w następnym roku ekscytujący zwiastun. Od tamtej pory Sony nie udostępnił więcej informacji na temat następnej nordyckiej przygody Kratosa.

Oryginalny zwiastun gry God of War Ragnarok  składał się z logo i 2021 roku. Wielu użytkowników prawdopodobnie spodziewało się, że termin premiery gry zostanie przesunięty zważywszy na to, jak niewiele informacji zostało udostępnionych. W zeszłym roku Sony oficjalnie opóźnił God of War Ragnarok na czerwiec 2022 roku, a deweloper z Santa Monica powtarza, że gra zostanie udostępniona w tym roku.

Bruno Velaquez, dyrektor ds. animacji z Santa Monica Studio, potwierdza, że God of War Ragnarok jest planowany na 2022 rok. Odpowiedział on na pytania zadane na Twitterze przez fanów, którzy wydają się szukać zapewnienia odnośnie terminu premiery gry. Fani wydają się mieć pełne zaufanie do zespołu deweloperskiego i wspominają, że nie chcą widzieć żadnych materiałów filmowych.

Gra God of War z 2018 roku, pierwsza część tej serii osadzonej w nordyckiej mitologii, została wydana 20 kwietnia. Cory Barlog, dyrektor gry z 2018 roku, dostarczył nowej informacji odnośnie God of War Ragnarok w jej czwartą rocznicę. W filmie wspomina, że zespół nie ma niczego istotnego do przekazania, a wszyscy z Santa Monica Studio ciężko pracują, aby skończyć grę. Stwierdza również, że gracze zobaczą materiał filmowy z God of War Ragnarok w momencie, kiedy zespół uzna, że warto go udostępnić.

Ponieważ premiera gry była początkowo zapowiedziana na 2021 rok, sensownym jest, aby nie miała ona dalszych opóźnień poza 2022 rok. Jednak wiele może się wydarzyć pomiędzy tym co teraz, a wewnętrznymi celami studia, więc fani będą musieli poczekać do momentu, kiedy Santa Monica Studio udostępni oficjalną datę. Sony prawdopodobnie zorganizuje wydarzenie State of Play dla God of War Ragnarok, aby omówić wszystkie nowe funkcje i ulepszenia.

Rok 2022 był już doskonałym rokiem dla Sony, jako że wydał Horizon Forbidden West i Gran Turismo 7, które zyskały pozytywne opinie. Nie można również zapomnieć o Destiny 2: The Witch Queen od Bungie, jednej z najlepiej ocenianych gier tego roku. Zakładając, że God of War Ragnarok zostanie wydany pod koniec roku, rok 2022 prawdopodobnie zapisze się jako jeden z najlepszych lat PlayStation Studios.

Gra God of War Ragnarok jest tworzona na konsole PS4 i PS5.

Autor:
Parth Bagaria | Tłumaczenie: Adam Frydrychowicz

Żródło:
https://gamerant.com/god-of-war-ragnarok-release-date-still-2022/

Udostępnij
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Treść wiadomości jest wymagana.


INNE WIADOMOŚCI


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE